360 graden productfotografie van pennen
het product van alle kanten
Wil jij jouw pennen op een unieke manier presenteren en ervoor zorgen dat ze opvallen tussen de concurrentie? Dan bieden wij bij onze 360 productfotografie diensten de oplossing! Onze professionele fotografen zijn gespecialiseerd in het vastleggen van de verfijnde details van jouw pennen.
Met behulp van geavanceerde apparatuur maken we haarscherpe en interactieve 360 graden beelden, zodat jouw klanten jouw producten vanuit alle hoeken kunnen bekijken. Dit geeft hen een compleet beeld van jouw producten en zorgt ervoor dat ze een weloverwogen aankoopbeslissing kunnen maken.
Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij jouw pennen tot leven kunnen brengen!
full service met fotografie doorNorbert
wij verzorgen het complete proces
Wij hebben alles in huis, de apparatuur voor het maken van de 360 graden foto’s, het beste team en de juiste mensen die er voor zorgen dat jouw producten zo goed en mooi mogelijk naar voren komen. Uiteraard kunnen we de foto’s aanleveren zoals je wilt, vrijstaand, een witte achtergrond, maar ook met een eventueel watermerk.
Ons team kan ook packshots en sfeerfotografie regelen. Het enige dat jij nog hoeft te doen is het opsturen van je producten naar ons. Makkelijker kunnen we het niet maken. Binnen enkele dagen ontvang je perfecte foto’s voor jouw bedrijf die je direct on-line kan presenteren.
Bereken snel je prijs via onderstaande formulier of plaats direct je opdracht.
specialisten in 360 graden fotografie
- wij fotograferen alles net iets mooier
- one stop shop; zowel packshots, 360° als sfeerfotografie
- geen opstartkosten voor Select klanten
- kleur-echt door gekalibreerde apparatuur
- continuïteit; het hele jaar fotograferen wij door
afhankelijk van de grote en of het product zelf blijft staan
360 graden fotografie prijzen
- bereken je prijs
- prijslijst
- 360 graden | formaat S-L 20,-
maximaal 40x40x40 cm | 20 kg
product staat uit zichzelf - 360 graden | formaat XL 50,-
maximaal 100x100x100 cm | 20 kg
product staat uit zichzelf - 360 graden | formaat XXL 60,-
maximaal 250X250X250 cm | 20 kg
product staat uit zichzelf - 360 graden | kleding op pop 50,-
inclusief strijk en stoom service
- bewerken foto's en plaatsen in viewer 15,-
-
Prijzen zijn excl. BTW en excl. 50,- opstartkosten per aangeleverde batch van producten. Premium klanten betalen deze opstartkosten niet.
Prijswijzigingen zijn voorbehouden. Op al onze leveringen zijn onze algemene voorwaarden en aanvullende voorwaarden van toepassing.
- 360 graden | formaat S-L 40,-
maximaal 40x40x40 cm | 20 kg
moet met support gefotografeerd worden
support wordt weggewerkt in Photoshop - 360 graden | formaat XL 70,-
maximaal 100x100x100 cm | 20 kg
moet met support gefotografeerd worden
support wordt weggewerkt in Photoshop - 360 graden | formaat XXL 80,-
maximaal 250X250X250 cm | 20 kg
moet met support gefotografeerd worden
support wordt weggewerkt in Photoshop - bewerken foto's en plaatsen in viewer 15,-
-
Prijzen zijn excl. BTW en excl. 50,- opstartkosten per aangeleverde batch van producten. Premium klanten betalen deze opstartkosten niet.
Prijswijzigingen zijn voorbehouden. Op al onze leveringen zijn onze algemene voorwaarden en aanvullende voorwaarden van toepassing.